درباره شرکت پرستاری نیکو حامیان ایرانیان؛ شرکت خدمات پرستاری نیکو حامیان ایرانیان فعالیت خود را در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند، بیمار و افراد ناتوان جسمی و ذهنی از سال 1390 آغاز نمود.

شرکت پرستاریفعالیت‌های شرکت پرستاری

این شرکت خدمات مراقبت و نگهداری و همچنین خدمات پرستاری خود را به صورت روزانه و یا شبانه روزی در منازل ارائه می‌دهد. کارشناسان ما در دفاتر فرد مورد نیاز شما را بر اساس درخواست شما هماهنگ و اعزام می‌کنند. در طول مدت قرارداد همواره با شما هستیم و در صورت بروز مشکل پیشتیبانی خواهیم نمود. همچنین در صورت نیاز به پزشک، پرستار، فیزیوتراپ و افراد متخصص هماهنگی‌های لازم را انجام خواهیم داد.

رزومه شرکت پرستاری نیکو حامیان ایرانیان

شرکت خدمات پرستاری و توانبخشی نیکو حامیان ایرانیان؛ فعالیت خود را در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند، بیمار و افراد ناتوان جسمی و ذهنی از سال 1390 در شهر تهران آغاز نمود. این شرکت از سال 1391 با سازمان بهزیستی، در زمینه پرستاری از کودکان در شیرخوارگاه‌ها و خدمات توانبخشی به افراد معلول جسمی و ذهنی در مراکز توانبخشی وابسته با سازمان، تفاهم نامه امضاء نمود. همچنین این همکاری به مدت 10 سال در این مراکز ارائه گردید. شرکت پرستاری نیکو حامیان ایرانیان با بیش از 10 سال تجربه آماده ارائه خدمت پرستاری و مراقبت به سالمندان عزیز در منزل، در تهران و استان البرز می‌باشد. شما هم می‌توانید جهت استفاده از خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل

مراقبت و نگهداری از سالمندان پویا و تخت گرا به صورت روزانه و شبانه‌روزی می‌باشد که توسط پرسنل کارآزموده خانم و یا آقا ارائه می‌گردد. نحوه ارائه خدمات بستگی به شرایط سالمند دارد.

پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل و بیمارستانمراقبت از بیمار در منزل و بیمارستان

پرستاری از بیمار توسط خانم یا آقا با مدرک کمک پرستاری و بهیاری می‌باشد.

ارائه خدمات پرستاری توسط پرستار و یا بهیار که شامل: تزریقات، سرم تراپی، گاواژ، سونداژ، ساکشن، پانسمان انواع زخم‌های سوختگی، زخم بستر و خدمات دیگر است. در صورت نیاز به همراهی بیمار در بیمارستان فرد مورد نظر هماهنگ و اعزام می‌گردد.

پرستاری از کودک در منزلپرستاری از کودک در منزل

مراقبت و نگهداری از کودک در منزل به دو صورت ارائه می‌گردد. مراقبت از کودکان صفر تا 2 سال توسط مادریار با تجربه و آموزش دیده انجام می‌شود. پرستاری و آموزش کودک از 2 سال به بالا توسط مربی آموزشی با مدرک معتبر، زیر نظر شرکت و با معیارهای خانواده انجام می‌گردد.

تماس با ما

شما می‌توانید جت بهره‌مندی از خدمات این شرکت با کارشناسان ما تماس حاص فرمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت هماهنگی‌های لازم جهت ارائه خدمات را انجام خواهند داد

شمال و شریعتی: 02186036908

پونک و غرب: 02144488721

مرکز: 02166376179

مرکز: 02166353398

همراه: 09102011182