شرکت پرستاری از سالمند در منزل؛ مرکز خدمات پرستاری نیکو حامیان با بیش از 10 سال سابقه خدمات پرستاری از سالمند در تهران، جهت تکمیل ظرفیت پرسنل خود استخدام می‌نماید.

استخدام پرستار در منزل

این شرکت پرستاری جهت مراقبت از سالمند خانم و یا آقا در منزل بصورت روزانه و یا شبانه روزی نیاز به تعدادی پرسنل خانم و آقا متعهد، دلسوز و با سابقه دارد. معرفی به کار پس از استخدام انجام می‌شود. شرکت خدمات پرستاری نیکو حامیان هیچ وجهی از نیرو دریافت نمی‌کند.

استخدام پرستار خانم در منزل

به تعدادی خانم با سابقه کار مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل روزانه و یا شبانه روزی نیازمندیم، جهت استخدام  و اشتغال می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. معرفی به کار فوری و بدون معطلی می‌باشد. لازم به ذکر است سالمندان در دو گروه همدم و تخت گرا می‌باشند که با توجه به نوع انتخابی شما کار معرفی می‌گردد.

استخدام پرستار آقا در منزل

استخدام مراقب آقا جهت مراقبت و پرستاری از سالمند آقا در منزل بصورت روزانه، شبانه روزی و یا موقت می‌باشد. همچنین جهت همراهی بیمار در بیمارستان نیز به تعدادی آقا با سابقه کار و متعهد نیازمندیم.

استخدام‌های این شرکت پرستاری در چارچوب و مقررات خاص خود انجام می‌شود. ضمن اخذ مدارک، سفته و ضمانت‌های لازم تست روان‌سنجی توسط روانشناس مرکز صورت می‌پذیرد.